Banner
Ana sayfa > Hakkımızda

Anji Guyou Mobilya Co, Ltd Baishuiwan sanayi bölgesi, Anji County, Zhejiang eyaleti içinde yer alır. Firmamız daha fazla geliştirilmesi ve Ofis koltukları üreten deneyimi 18 yıl vardır. Temmuz, 2012 yılında uluslararası ticaret yapmaya başladı.

Fabrika 3000 metrekare, 3, 00 metrekare oda ofis dikim mevcut 5.000'den fazla metrekare kapsar. Firmamız sandalye araştırma toplamak bir çağdaş işletme, istismar, dağıtım ve satış sonrası hizmeti birlikte üretmek. Biz profesyonel mühendis, yöneticileri satış ekibi ve bir sürü vasıflı işçiler ve 100.000 adet yıllık çıktıdır.

Şirket, "insanlar olduğunu kök, dürüst ve temel inançtır", sosyal üst rütbeli ürünleri oluşturmak için tüm daireler ayarladığı iyi bir kredi ayakta bağlı olarak d öğreti üzerinde ısrar ediyor. Yüksek kaliteli Servisi, üstün ürün kalitesi, üst düzey teknik, Polonyalı ürün ekipman, crackajack insanlar ve sıkı kalite ilkeleri yönetmek tüm şirket sürekli gelişimi temelleri vardır. Şirket teknik olarak hem de kalite artırma tutar. Mükemmel kalite sonsuz kurşun kök olduğunu düşünüyoruz.